Про сайт

Mi-FAQ UA являє собою практично єдиний україномовний сайт, зроблений задля детального та правильного налаштування продукції від Xiaomi. Тут ми описуємо складні технічні процеси, які стануть в нагоді кожному користувачеві: як збільшити гучність, якими безпечними методами можна оновити MIUI, чим китайська версія прошивки відрізняється від глобальної тощо. 

Але чому варто віддавати перевагу саме цій компанії? Які плюси ви отримаєте, купуючи Xiaomi і слідуючи нашим інструкціям? Зараз з’ясуємо!

Переваги Xiaomi 

Китайська компанія-гігант з’явилася в 2010 році і була просто невеликою технологічною спільнотою. І буквально за декілька років Xiaomi набрала команди відданих фанатів і вийшла на світовий ринок, стаючи в один ряд з такими титанами, як Samsung, Huawei та Apple.

На даний момент компанія спеціалізується на випуску смартфонів, планшетів, смарт-годинників і товарів для “розумного” будинку. Якщо говорити тільки про телефони, то є кілька основних лінійок:

 1. Флагмани MI (функціонують на оболонці MIUI). Тільки найновіші функції, інновації та найпотужніші характеристики.
 2. Бюджетні за ціною, але далеко не за якістю мобільні пристрої Redmi (теж MIUI). Відмінна “начинка” за доступною вартістю.
 3. «Дешеві» флагмани POCO (індійський підрозділ). Назва говорить сама за себе: ви отримаєте чудову потужність в кращій ціновій категорії, яка не має конкурентів на ринку електроніки.
 4. Телефони Android One (спільний проект із Google, тобто, повністю чиста операційна система Андроїд). 
 5. Black Shark. Відмінні ігрові телефони для справжніх геймерів.  

Купуючи щось з перерахованих вище продуктів, ви точно можете бути впевненими в якості товару. Якщо ж виникнуть якісь негаразди чи непорозуміння, ви завжди можете написати в офіційну службу підтримки Xiaomi, або ознайомитися з нашими статтями і інструкціями, щоб вирішити проблему самостійно. 

Конструкція нашого сайту

Mi-FAQ.com.ua поділений на кілька основних розділів, а саме:

 • Новини — у новинній колонці ми обговорюємо найгарячіші і очікувані новинки від улюбленої компанії; стежимо за новими рендерами, чутками і фото. Ми використовуємо тільки авторитетні і популярні зарубіжні джерела, тому в правдивості інформації ви можете бути впевненими!
 • Налаштування — тут подані загальні налаштування та принципи роботи з пристроєм, які стануть в нагоді кожному: і новачкові, і досвідченому фахівцеві. Наприклад, ви дізнаєтеся, як підключити телефон Xiaomi до телевізора чи комп’ютера
 • Додатки ми розповідаємо про конкретні програми і про їх функціонування. В майбутньому розділ буде поповнюватися статтями з новими додатками.
 • Система тут також загальні відомості про систему в цілому. Розглядаються корисні теми, починаючи з перезавантаження завислого пристрою і закінчуючи виходом з Фастбут.
 • MIUI не знаєте, що являє собою встановлена на телефоні прошивка? Чи не можете розібратися з версією і типом MIUI? А може, хочете оновити Android? Ми допоможемо!
 • Корисне — і наостанок розгляньмо вкладку, де зібрана просто корисна інформація. Ви дізнаєтеся, як можна перевірити смартфон Xiaomi на оригінальність, а ще почитаєте про принципи правильної зарядки акумулятора, щоб батарея прослужила якомога довше.

Сайт буде наповнюватися новими матеріалами і розширюватися, тому слідкуйте за оновленнями! Якщо виникнуть якісь питання пишіть в коментарі, завжди допоможемо. Бажаємо вам успіхів у налаштуванні свого апарату!

Mi-FAQ UA