Про авторів проекту

Всім привіт! Раді вітати вас на українській версії нашого сайту! Для вас його наповнюють Аліна Нікітіна та Єгор Борисов.

Єгор Борисов

Більше 7 років вивчаю сфери електротехніки, електроніки та комп’ютерної графіки. Навчанням в цих областях займаюся самостійно. Так вийшло, що відносно недавно відкрив для себе нового промислового гіганта в особі компанії Xiaomi. Давно спостерігаю за розвитком інформаційного світу, презентаціями досягнень мобільної індустрії і мого улюбленця – Xiaomi.

Першим пристроєм від цього бренду став Mi 5. Після почав вивчати компанію і її творців більш поглиблено. Особливо запам’яталося моє замішання під час вибору Mi 5, коли не міг розібратися у всіх цих назвах (Mi, Redmi, Note і X, A і інші приставки). Наступними моделями стали: Redmi 4X, Redmi Note 4 Pro, Redmi 5 Plus. Також нещодавно став володарем Mi Pad 4 Plus – неймовірний апарат, якому немає рівних у своєму ціновому сегменті.

З іншої техніки маю на руках: Павер Банк, блютуз-навушники, колонку, роутер, фітнес-браслет (Mi Band 1s, Mi Band 3), Amazfit Bip і інші приємні дрібниці.

У жовтні 2017 року було прийнято рішення про створення тематичного сайту про техніку Xiaomi (добре, що були можливості і знання для цієї реалізації). Уже в листопаді наш сайт mi-faq.ru заробив і тоді ж почалася впевнена публікація перших статей. Пізніше створив канал на YouTube, групу в Telegram і аккаунт в Instagram.

Також є співавтором інших проектів. Беру активну участь в обговореннях на форумах 4PDA.ru і c.mi.com. Певний період часу працював в партнерстві з компанією Аксеум, що займається ремонтом мобільної техніки.

Сподіваюся, наш проект доведеться тобі до душі, адже я і Аліна Нікітіна вливаємо свої душі в нього!

Аліна Нікітіна

Вільно володію українською та російською мовами, на середньому рівні знаю англійську, на початковому польську мову. Цікавлюся філологією, але найбільш люблю вивчати електроніку і спостерігати новинками, які виходять на технологічному ринку.

Мій однозначний фаворит китайська компанія Xiaomi. Я вважаю, що це найкраще співвідношення ціни і якості, коли немає необхідності переплачувати, щоб отримати хороший товар.

Найбільше в асортименті Сяомі мене захоплює різноманітність телефонів: від недорогих Redmi до чудових флагманів Мі. Особисто я володіла смартфоном Redmi Note 5, у майбутньому хочу придбати справжній хіт Redmi Note 7. 

Моя любов до творчості слова і захоплення технікою об’єдналися в одну діяльність написання якісних і цікавих статей, новин, оглядів і інструкцій, які точно знадобляться кожному користувачеві.

Разом із головним редактором Єгором Борисовим ми робимо все можливе, щоб наші читачі знали все про правильне налаштування свого пристрою і завжди могли звернутися до нас за допомогою у коментарі.

Mi-FAQ UA