Як підключити телефон Xiaomi до телевізора

Як підключити телефон Xiaomi до телевізора

Сучасні смартфони мають безліч корисних функцій, гарну камеру, високу якість фото і відео, але все ж іноді потрібно перенести зображення на великий екран. Тому користувачі цікавляться, як підключити телефон Xiaomi до телевізора, що для цього буде потрібно і як правильно провести цю операцію.

Що дає підключення до телевізора

Перше і найголовніше – це, звичайно ж, чудова можливість переглядати мультимедійні файли на великому екрані. Сюди відносяться різні серіали, фільми, кліпи, навіть презентації та відео, зняті на телефон. Яскравість і контрастність залежать від телевізора, але якщо файл спочатку має високу роздільну здатність – проблем із зображенням не виникне.

У вас Smart TV? Тоді з’являється можливість працювати з текстовими документами, SMS, музикою, програмами. Отже, вся велика інформація на маленькому екрані смартфона за допомогою підключення «збільшується» у багато разів, що є ідеальним, наприклад, для великої родини.

Що потрібно для підключення

Підключення Xiaomi до ТВ

Вас з якихось причин не влаштовує бездротове підключення? Тоді слід звернути увагу на правильний вибір шнурів. Стандартний, дієвий і простий спосіб – підключитися через HDMI. Такі роз’єми існують практично на всіх телевізорах, і знайти їх досить легко: поруч з USB, але більші за розміром.

А ось на телефонах вони присутні не завжди. Огляньте бічну панель смартфона, і якщо mini-HDMI не знайшли, значить, слід придбати спеціальний перехідник, який підключається через micro-USB.

Ще простіше підключення передбачає тільки ЮСБ-кабель, роз’єми для якого є практично на всіх телефонах і телевізорах. Ось тільки функціональність отримаємо досить обмежену. З’являється лише доступ до матеріалів, збережених на пристрої, тоді як продублювати зображення неможливо.

Не хочете довго обирати відповідний кабель, до того ж, телевізор звичайний і не підтримує сучасні опції? Тоді відмінним рішенням стане спеціальний флеш-накопичувач Chromecast, випущений компанією Google. Завдяки цьому гаджету ви отримуєте:

  • Бездротову трансляцію на ТБ через смартфон;
  • Додавання медіафункцій;
  • Доступ до YouTube і браузеру Google Chrome.

Не обійтися і без мережі Wi-Fi. Для цього навіть розроблений популярний спосіб бездротового підключення – Wi-Fi Direct, докладно почитати про який можна нижче. Сюди слід також віднести спеціальні «повітряні» софти. Ось і все, ми розглянули базовий набір необхідного для синхронізації ТБ і смартфона.

3 способи як підключити смартфон Xiaomi до телевізора

Нижче ми поговоримо про 3 основні способи підключення.

Підключення через HDMI

Як підключити смартфон Xiaomi до телевізора через HDMI

Відразу зауважимо, що у вас повинен бути перехідник зі звичайного роз’єму на HDMI. Наприклад, на моєму Mi 8 це буде MicroUSB Type-C to HDMI.

  1. Підключіть телефон до телевізору через перехідник.
  2. Відкрийте налаштування ТВ за допомогою пульта, і оберіть «Трансляція по HDMI». Готово.

Якщо все зробили правильно і відсутні можливі неполадки, на великий екран дублюється не тільки зображення, а й звук. Якість повинна бути на високому рівні без розмитих кольорів і контурів.

Відео не з’явилося? Значить, причина в самому смартфоні. Зазвичай все налаштовується автоматично, але може знадобитися й ручна правка. Шукаємо на екрані іконку «Налаштування», заходимо, тепер відкриваємо розділ «HDMI»«HDMI Format». Пропонується вибрати частоту оновлень і роздільну здатність зображення. Вказуємо параметри, які підходять для телевізора, оскільки при завищених опціях буде некоректне відтворення.

Підключення за допомогою USB (перегляд файлів)

Як підключити смартфон Xiaomi до телевізора через USB

Спочатку етапи однакові, але потім все набагато простіше. Таким способом користувач може переглянути тільки музику, файли, картинки. Це аналогічно підключенню до комп’ютера.

З’єднуємо через Wi-Fi Direct (тільки Smart TV)

Це найпоширеніше і просте бездротове підключення, для якого потрібно мати мережу Wi-Fi. Є і мінус: працює даний варіант тільки на Smart TV. Перевірте, чи підключений телевізор і смартфон до одного роутеру, і якщо це так – починаймо:

  1. Відкриваємо налаштування смартфона, шукаємо розділ «Бездротові зв’язки», ставимо галочку біля «WiDi»;
  2. Відкриваємо налаштування ТВ – «Мережа», знову активуємо Wi-Fi Direct. Між пристроями відбувається з’єднання;
  3. Починається трансляція. Зроблено.

Інші способи підключення

Існує ще кілька варіантів підключення, які теж можуть вам сподобатися.

DINA

Популярне бездротове з’єднання, ідентичне стандартному USB, тільки без використання флеш-накопичувача, проводів і сторонніх кабелів. Дублювання відео з екрану телефону не здійснюється, зате є прекрасна можливість переглядати зображення, музику, документи. Вимоги: знаходження двох пристроїв в одній загальній мережі Wi-Fi, наявність спеціального софту BubbleUPnP, скачати який можна на Google Play.

Miracast

Бездротове підключення, розроблене популярною компанією Intel, гілка Wireless Display. Даний стандарт підтримується практично всіма сучасними телевізорами. Вимоги: версія на смартфоні Android 4.2 або вище.

Недоліки: відчутні затримки трансляції, іноді погіршується якість.

Як використовувати смартфон в якості пульта дистанційного керування телевізором

Ця операция доволі проста. Для власників Xiaomi ідеальним рішенням стане програма Mi Remote. Завантажувати, встановлювати цей додаток немає необхідності, оскільки він спочатку знаходиться в прошивці і зберігається зазвичай навіть резервного копіювання.

Знайти його можна в системних утиліти (блакитний значок з білим круглим пультом по центру). Спочатку воно розташовується на головному екрані смартфона.

Звертаємо увагу! Працювати програма буде, тільки якщо телефон має інфрачервоний порт. Mi Remote діє ще на кондиціонери, DVD-плеєри та іншу подібну техніку.

Відео-інструкція

Відповіді на популярні питання

Wi-Fi Direct працює на Redmi Note 5?

Так, ця модель відмінно підтримує бездротове підключення.

Mi Remote працює на персональних комп’ютерах?

На жаль, в стандартному Mi Remote така функція відсутня.

Трансляція постійно обривається, поганий сигнал.

Можливо, справа суто в неполадках телевізора/смартфона, і допоможе тільки майстер. Але рекомендуємо спочатку перевірити, чи не забруднені роз’єми і чи справно працює шнур, якщо мова йде про дротове підключення.


Як бачимо, передавати інформацію на екран телевізора досить просто, швидко і зручно. Впоратися може не тільки досвідчений користувач, але і новачок, який не має особливих технологічних знань і умінь. Найголовніше – чітко слідувати інструкціям, ретельно обдумувати кожен етап процедури і не боятися звертатися за допомогою в разі виникнення проблем. Успішного перегляду!

Єгор Борисов / автор статьи
Головний редактор на єдиному україномовному сайті про Xiaomi (статті та інструкції). Веду YouTube канал Xiaomi F.A.Q. та пишу статті на Mi-FAQ.ru про налаштування будь-яких елементів в телефонах та розумних пристроях.
Mi-FAQ UA
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: