Як видалити Mi-акаунт з телефону Xiaomi

Як видалити Mi-акаунт з телефону Xiaomi

Mi-акаунт є відмінною рисою компанії Xiaomi, і останнім часом він набуває все більшої популярності. Реєстрація зазвичай займає не більше 2-3 хвилин, теж саме можна сказати і про видалення профілю. Більше не хочете користуватися своїм обліковим записом, але не знаєте, як видалити MI акаунт з телефону Xiaomi правильно? Спробуємо розібратися.

Нижче я поділю статтю на 2 блоки, в залежності від ситуації вибирайте потрібний вам.

Якщо є доступ до акаунта MIUI

В такому випадку пропонується два стандартних варіанти: відв’язування від облікового запису або повне видалення. Ці способи по схемі кардинально відрізняються один від одного:

 1. Перший метод одв’язує дані: номер телефону та адресу електронної пошти. Тобто, вам акаунт вже не належить, але знаходиться на просторах Інтернету. Ця процедура найпоширеніша і досить проста. Знадобиться тільки пароль.
 2. Другий спосіб повністю видаляє обліковий запис, але не відразу одв’язує номер, через що іноді відбуваються помилки, і система може запитувати пароль від вже неіснуючого MI акаунта. Вирішити цю проблему буде нелегко без допомоги служби підтримки Xiaomi, тому рекомендується обирати повне видалення вже в крайньому випадку.

Не забувайте, що повністю віддалений профіль і Mi Cloud відновити неможливо!

Просте видалення Mi-акаунта (відв’язування)

Перед початком процесу записуємо IP-адресу (ваш унікальний ID) і пароль.

 1. Переходимо в «Налаштування», шукаємо підрозділ «MI акаунт».
 2. Відкриваємо це вікно і внизу сторінки бачимо велику червону кнопку «Видалити».
 3. Натискаємо на неї, вводимо пароль і через хвилину отримуємо повідомлення, що обліковий запис успішно видалений.

Просте видалення Mi-акаунта

Зауважимо, що в назві є незначна помилка, адже акаунт не видалений, а тільки відв’язаний від смартфона. Якщо вам цього достатньо, на цьому етапі процес завершується.

Повне видалення облікового запису і Mi Cloud

Щоб виконати другий спосіб, ви повинні знати пароль і логін. Якщо щось не пам’ятаєте, то відразу відновіть всі дані, а після продовжуйте з цього моменту.

 1. Відкриваємо в браузері офіційний сайт Xiaomi;
 2. Шукаємо розділ «Вхід в MI акаунт», входимо;
 3. Після успішної авторизації, нижче шукаємо пункт «Delete» (на помаранчевому фоні);
 4. Після цього потрапляємо на сторінку, де потрібно уважно ввести ID і PASSWORD;
 5. Якщо все введено правильно, відкривається сторінка з англомовним текстом, в якому йде перелік матеріалів, що назавжди загубляться при остаточному видаленні;
 6. В останньому рядку, де запитується наша згода, ставимо галочку, після натискаємо «Delete Account»;
 7. Все, операція завершена.

Детальна інструкція з повного видалення облікового запису і Mi Cloud

У деяких випадках потрібно почекати два-три дні, щоб номер телефону остаточно відв’язався. У цей проміжок часу може постійно вимагатися пароль. Глюк зазвичай проходить сам, але іноді потрібна допомога користувача.

Якщо немає доступу

Тут теж на вибір надається два варіанти: або за допомогою режиму «Рекавері», або перепрошивка пристрою. Відзначаємо, що ці методи небажані для телефону, і можуть викликати деякі порушення в роботі смартфона, якщо зробити помилку в процесі. 

Ви новачок у сфері технологій і не впевнені, що виконаєте все правильно? Тоді краще звернутися в сервісний центр, де майстри проведуть необхідні процедури.

Хочете самостійно спробувати? Тоді скористайтеся нижченаведеними інструкціями.

За допомогою Рекавері

 1. Обов’язково перед початком процедури робимо резервне копіювання, інакше особисті матеріали будуть втрачені. 
 2. Вимикаємо телефон, і за допомогою затиснутих кнопок живлення і збільшення гучності потрапляємо в режим recovery.
 3. Робимо фінальний «Вайп».

Немає гарантії, що через деякий час апарат знов не попросить пароль, але спробувати варто.

Перепрошивка телефону

Операція проводиться з використанням спеціальних утиліт і драйверів. Якщо пристрій має процесор Snapdragon, підійдуть такі програми: Miflash, Fastboot. Для процесора MTK хорошим варіантом стане Flashtool

На нових версіях MIUI операція може пройти невдало, тому рекомендується використовувати попередні оболонки. Але навіть в такому випадку ніхто не дає гарантії на 100%, що обліковий запис буде повністю вилучений. Без підключення до Інтернету, швидше за все, пароль запитуватися не буде, але в режимі онлайн шанси 50 на 50.

Звертаємо увагу! Якщо після таких методів на телефоні почалась некоректна робота, часті глюки і примусові перезавантаження, необхідно звернутися або в сервісний центр, або прямо написати в службу підтримки Xiaomi. Їх адреси електронних пошт і номери телефонів можуть змінюватися, тому нову актуальну інформацію краще шукати на офіційному сайті компанії.

Відео-інструкція

Відповіді на популярні запитання

Чи може MI-акаунт видалитися сам, якщо не користуватися ним тривалий час?

Ні, це неможливо. Навіть якщо ви не заходите туди протягом кількох років, матеріали все одно будуть залишатися доступними для перегляду.  

Не пам’ятаю пароль від облікового запису, а способи повторної прошивки і рекавері не допомагають. Що робити?

Пропонуємо вам два рішення: спробувати відновити доступ, або звернутися зі своєю проблемою до офіційних представників Сяомі.

Recovery може негативно позначитися на пристрої?

Так, така ймовірність існує, хоч вона й невелика.

Видалив акаунт, але як тільки вмикаю пристрій – профіль знову робочий.

Це досить нетипова ситуація. Спробуйте повторити спробу ще кілька разів уважніше.


Тепер ви знаєте, як повністю відв’язати ваш телефон від Mi-акаунта: цей процес не має складних нюансів і особливих проблем. Він схожий, наприклад, з видаленням сторінки в соціальній мережі. Нічого нового і незвичного. Потрібно тільки уважно і відповідально поставитися до процедури. Бажаємо вам успіхів! 

Єгор Борисов / автор статьи
Головний редактор на єдиному україномовному сайті про Xiaomi (статті та інструкції). Веду YouTube канал Xiaomi F.A.Q. та пишу статті на Mi-FAQ.ru про налаштування будь-яких елементів в телефонах та розумних пристроях.
Mi-FAQ UA
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: