Як збільшити гучність на Xiaomi

Як збільшити гучність на Xiaomi

Досить часто користувачі стикаються з таким неприємним явищем, як знижений звук на смартфоні. Присутні перешкоди, неможливість розібрати про що говорить співбесідник, тихе звучання музики в навушниках та інше. У цій статті ми поговоримо про те, як збільшити гучність на Xiaomi через інженерне меню і за допомогою зміни системних файлів, налаштуємо звук в навушниках і перевіримо ефективність розмовного динаміка без допомоги фахівців.

3 причини чому на телефоні поганий звук

Найбільш поширена причина – це занижені заводські настройки. Смартфон має свою встановлену гучність, але її якість може бути досить погана (або низька). Але не варто забувати, що і нижченаведені фактори часто позначаються на звуці:

 1. Механічні ушкодження. Наприклад, телефон впав на жорстку поверхню. Екран не пошкодився, все працює, але через деякий час стало помітно, що почав пропадати звук. Тут, на жаль, майже завжди потрібно йти до СЦ.
 2. Неправильно встановлені настройки. Ви могли випадково перемкнути режими: «Тиша», «На вулиці», «В літаку», «Нарада».
 3. Проблема після оновлення. Після чергового оновлення MIUI (особливо це часто буває на щотижневих прошивках) можна помітити зменшення гучності динаміка, як розмовного, так і основного. Причин може бути багато, але основна – простий баг на стороні розробників. У такому випадку потрібно чекати фікса.

Як збільшити гучність розмовного динаміка на Сяомі

Приступайте до цієї процедури, тільки якщо впевнені в своїх технічних знаннях, краще зробіть бекап! Якщо виникають проблеми з гаджетом після даного процесу – робіть відкат прошивки на минулу версію.

У версії MIUI 9.5 і вище від вас вимагається лише редагування файлів “mixer paths“. Нічого завантажувати не потрібно, бо ви можете випадково замінити важливі системні файли. Переходьте безпосередньо до редагування.

Щоб даний спосіб спрацював, ви повинні отримати Рут права.

Редагуємо файл mixer_paths_tesha

Для роботи знадобиться будь-який провідник з доступом до системних файлів (в нашому прикладі використовуємо ES провідник). Знаходимо пункт “Рут провідник“, переходимо в нього, за допомогою пошуку шукаємо файл mixer_paths_tesha. Відкриваємо редактор.

Перед нами відкриється вікно системного коду, потрібно знайти ці рядки:

<ctl name = “HPHL Volume” value = “11” />

<ctl name = “HPHR Volume” value = “11” />

Значення 11 будуть виділені червоним, змінюємо їх на 16, зберігаємо файл і перезавантажуємо пристрій.

Якщо ці рядки не знайшлися, тоді здійснюємо пошук за словами: HPHL Volume.

Збільшення гучності на Xiaomi: найпростіший спосіб (без рут—прав)

Як збільшити гучність на Xiaomi без рут

Через те, що в деяких країнах є певні обмеження за рівнем виробленого шуму – компанія Xiaomi повинна дотримуватися цих законів для продажу своїх телефонів на їх території. Тому, якщо після зміни системних файлів все залишилось як і було, або ви хочете додати гучності динаміку без рут-прав – радимо використовувати цей метод.

Інструкція дуже проста, нам знадобитися лише 2 хвилини часу і стандартні настройки телефону.

 1. Переходимо в настройки.
 2. Далі йдемо в “Розширені налаштування“.
 3. Тепер натискаємо на “Регіон“.
 4. Змінюємо свій регіон на один з доступних: Китай, Тайвань або Індія.
 5. Перевіряємо гучність після зміни регіону, бажано перезавантажити телефон .
 6. Якщо проблема вирішена – коригуємо часовий пояс.

Зверніть увагу! Якщо для вашої моделі заявлене розблокування по обличчю – то в деяких регіонах вона може не працювати.

Як збільшити гучність в навушниках на Xiaomi

Як збільшити гучність в навушниках на Xiaomi

Даний спосіб частково повторює вищеописаний, але зараз ми змінимо значення для гучності звучання в навушниках.

 1. Відкриваємо Root Explorer, переходимо до рядка “Рут провідник”.
 2. Знаходимо файл mixer_paths (шлях: / vendor / etc /mixer_paths.xml), відкриваємо його.
 3. Здійснюємо пошук рядка <path name = “headphones-ce”>.
 4. Якщо у вас стоїть європейський регіон – то потрібно змінити значення з 72 – до 82 (можна і вище, але зміни робити по кілька пунктів).
 5. Після цього потрібно перезавантажити телефон.

Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, залишається один вихід – допомога фахівця.

Паради:

 • Подивіться, який режим у вас стоїть. Цілком можливо, що ви помилково перейшли на режим «Тиша» або «Нарада». Найкраще ставити «Стандартний» або «На вулиці», тоді додається і вібрація. Без потреби не використовуйте режим «У літаку».
 • Перевіряйте, чи є контакт між навушниками та пристроєм. Оскільки причина в перешкодах може бути саме в несправності навушниках або забруднених роз’ємах.
 • І найпростіше: виставите шкалу гучності на максимум. Кнопка збільшення звуку – і готово.

Як збільшити гучність на Xiaomi на різних моделях

Після оновлення свого Xiaomi до MIUI 9 та вище, ви зможете змінити гучність, скориставшись будь-яким з представлених методів. Раніше можна було завантажити файли з готовими налаштуваннями через рекавері, але зараз краще змінити їх, використовуючи провідник.

Mi Max 3

Якщо у вас стоїть глобальна прошивка, то є один швидкий спосіб. Але потрібен Root і розширене TWRP рекавері. Завантажуєте файл AudioBoostEnable.zip (введіть в пошуку і завантажте з 4pda). Це налаштування китайської прошивки, там немає обмеження по звуку.

Redmi 3S, 3X

Завантажуємо аудіо мод (також через 4pda викачуємо Sound_Mod.zip). Завдяки спільній роботі форумчан, тривалим тестам і налаштувань, була найдена золота середина в гучності (перевірено для навушників). Даний пункт можна вважати універсальним, і можна застосувати навіть до більш серйозних моделей Xiaomi.

Redmi 4X, 4A

Заходимо в Google Play, в пошуку вводимо назву Sound Booster (Volume Boost), завантажуємо, налаштовуємо під свій розсуд і радіємо гарному звучанню.

Відео-інструкція

Відповіді на популярні питання

Після зміни регіону звук не змінився.

Можливо справа саме в оновленні, спробуйте зробити відкат.

Чи потрібно міняти значення у файлі mixer_paths якщо змінив регіон?

Ні не потрібно.

Впустила телефон, погіршився звук. Допоможуть ваші рекомендації?

Спробувати варто, але, швидше за все, сталося механічне пошкодження динаміка. Зверніться до майстра.

Присутній шум та тріск. Після проведення процедури це пройшло, але гучність навпаки погіршилася. Що робити?

Значить, як ми вже відзначали вище, проблема саме механічна.


Як бачимо, провести збільшення звуку на телефонах Xiaomi в домашніх умовах не завжди просто. Ви повинні володіти хоча б мінімальними технічними навичками. Якщо здійснити процедуру правильно і уважно, дотримуючись наших інструкцій – результат вас порадує.

Rating
( 1 , average 5 from 5 )
Єгор Борисов / автор статьи
Головний редактор на єдиному україномовному сайті про Xiaomi (статті та інструкції). Веду YouTube канал Xiaomi F.A.Q. та пишу статті на Mi-FAQ.ru про налаштування будь-яких елементів в телефонах та розумних пристроях.
Mi-FAQ UA
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: