Як встановити оновлення Android до 8.0 на Xiaomi

Як встановити оновлення Android 8.0 на Xiaomi

Новітньою операційною системою початку 2018 року вважається Android 8 Oreo, до якої вже оновилися дорогі флагманські телефони, і, зрозуміло, нововведення не обійшли і Xiaomi. Власники даних смартфонів не так давно отримали Android 7, але популярний бренд не зупиняється на досягнутому. В цій статті ми детально розповімо вам як встановити оновлення Android 8.0 на Xiaomi, що для цього буде потрібно та які моделі пристроїв зможуть офіційно встановити цю версію.

Переваги та відмінності Android 7 і 8

Oreo отримало досить вагомі зміни, найголовніше з яких – поліпшена продуктивність системи та збільшення автономної роботи пристроїв. Розробники запевняють, що з новою операційною системою швидкість роботи телефону збільшилась на 20-25%, а акумулятор триматиме заряд набагато довше.

Звичайно, не забуваємо і про режим «картинка в картинці» (поділ екрану навпіл), що дозволяє переглядати відео і одночасно займатися будь-якими іншими справами на смартфоні. Які ще нововведення торкнулися Андроїда, і чи сильно вони відрізняються від Nougat?

Реалізовано спілкування з Google асистентом, розпізнаються не тільки голосові, але і текстові запити. Тепер всі розділи поділені за категоріями, що дозволяє користувачеві швидко налаштовувати свій пристрій.

Android 7.0Android 8.0
З’явилася можливість відповідати через повідомлення прямо в статус-барі, не переходячи в месенджер.Можна приховувати повідомлення, додавати на ярлики індикатори, змінився зовнішній вигляд панелі.
Поліпшено роботу Google-асистенту.Стандартне меню налаштувань, додані тільки деякі нові пункти.
Стандартне оновлення, що змушує витрачати величезну кількість часу на очікування завантаження.Файли оновлень викачуються непомітно, нова версія миттєво встановиться при перезапуску смартфона.
Режим «Doze» істотно заощаджує заряд завдяки припиненню фонових процесів.«Doze» став ще розумнішим, поліпшена система отримання важливих повідомлень в сплячому режимі.

Перерахувати всі дрібні нововведення практично неможливо, але під час роботи з телефоном вони завжди дуже корисні, і саме такі «незначні» опції допомагають створити поліпшене думку про операційну систему.

Які телефони Xiaomi отримали оновлення до Android 8

Які телефони Xiaomi отримали оновлення до Android 8

Першим офіційно оновленим до Android 8.0 став смартфон Mi A1, який в січні частково вже отримав повноцінне оновлення. Звичайно ж, Андроїд 8 вийшов для моделей випущених в 2017 році. Це переважно лінійка Redmi п’ятого покоління.

Бюджетні смартфони Redmi

Оновлення глобальної прошивки MIUI 10 на Андроїд 8.1 отримали:

 • Redmi 5A, Redmi 5, Redmi 5 Plus;
 • Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime, Redmi Note 5 Pro;
 • Redmi 6 Pro;
 • Redmi Note 6 Pro;
 • Redmi S2.

Офіційна прошивка MIUI 10 для Redmi 3 і Redmi 4 заснована на Android 7.1.

Інформація щодо моделей третьої та четвертої лінійки підтвердилася, вони не отримають Android 8 в Global Stable. Однак деякі кастомні прошивки все ж можуть запропонувати вам MIUI 10 засновану на Android 8.1 Oreo.

 • Redmi 4X;
 • Redmi Note 4, Redmi Note 4X;
 • Redmi 3S, Redmi 3S Prime;
 • Redmi Note 3.

Флагмани Mi

Ми обговорили бюджетну лінійку смартфонів Xiaomi – Redmi. Тепер давайте поговоримо про вже дорожчі і якісні пристрої – лінійку Mi. Дані флагмани першими отримали довгоочікуване оновлення:

 • Mi 5, Mi 5S, Mi 5s Plus;
 • Mi Mix;
 • Mi Mix 2;
 • Mi Mix 2S (на Android 9);
 • Mi 6, Mi 6X;
 • Mi 8, 8 SE, 8 Lite, 8 EE (на Android 9);
 • Mi Pad 4, Mi Pad 4 Plus (планшети);
 • Mi Note 2.

Оновлення до Android 8 точно не отримають

Гірша ситуація з телефонами Xiaomi, для яких розробники вже точно вирішили – оновлення до Андроїд 8 вони не отримають. А саме.

 • Redmi Note 2;
 • Redmi Note 3 (MediaTek);
 • Redmi 2, Redmi 2s;
 • Redmi 1s;
 • Mi Pad (планшет);
 • Mi Pad 2 (планшет);
 • Mi Pad 3 (планшет).

Як оновити Android до 8.0 на Xiaomi

Як оновити Android до 8.0 на Xiaomi

Оновлення вже вийшло для вашої моделі або хочете заздалегідь знати алгоритм дій? Тоді пропонуємо уважно ознайомитися з цим розділом. Як і в попередніх версіях MIUI, оновлення можливо декількома способами – офіційний варіант (через «Меню оновлення»), і кілька неофіційних, які потребують розблокований бутлоадер.

Офіційний спосіб оновлення

Як тільки до вашої моделі вийде офіційне оновлення, спробуйте встановити нову прошивку через спосіб «Три крапки». Нижче перераховані послідовні кроки для встановлення оновлення Android 8 Oreo на Xiaomi.

Автоматичне оновлення:

 1. Шукаємо на робочому столі «Налаштування» – переходимо.
 2. Тепер натискаємо на самий верхній головний розділ «Про телефон».
 3. Натискаємо на «Оновлення системи».
 4. Тепер перевіряємо доступність нової прошивки за допомогою кнопки «Перевірка оновлення». Якщо оновлення прийшло, але нової версії Андроїду ви не отримали – ще раз перевірте вашу модель телефону в списку офіційно підтримуваних.

Якщо автоматично оновлення не знаходиться, робимо наступне (ручне оновлення):

 1. Заходимо на офіційну сторінку MIUI Download и шукаємо свою модель.
 2. Завантажуємо оновлення Global Stable (чи на телефон, чи на комп’ютер).
 3. Тепер повертаємось у меню оновлення і натискаємо на три крапки (верхній правий куток).
 4. Вказуємо шлях до фалу і тиснемо «Ок».
 5. Тепер відбудеться перевірка ідентичності файлу прошивки, і якщо все гаразд – натискаємо «Оновитись».

Якщо пощастить, ви отримаєте оновлення «по повітрю» і девайс автоматично оновиться без сторонньої допомоги, якщо ні – використайте наш метод ручного оновлення).

Неофіційні методи оновлення (встановлення кастомної прошивки)

Тут можливо використати два методи: за допомогою MiFlash і TWRP- рекавері. При виборі першого способу слід завантажити прошивку на свій пристрій, встановити на комп’ютер спеціальну програму MiFlash (або в режимі Fastboot)і почати процедуру. Детальніше про весь процес ви можете дізнатися в нашому відео в кінці статті.

Встановлення через TWRP трохи складніше, але дозволяє без проблем переводити телефони на кастомні прошивки.

Зверніть увагу! Для подібних операцій на смартфоні обов’язково повинен бути розблокований Bootloader. І не забувайте перед початком операції проводити повний бекап.

Відео-інструкція про оновлення Xiaomi до Android 8

Відео-інструкція про встановлення прошивки через FastBoot

Відповіді на популярні запитання

У мене смартфон Xiaomi Mi 4, чи слід мені сподіватися на оновлення до 8?

На жаль, «четверте покоління» Mi ризикує залишитися без такого бажаного оновлення. Можливо, єдиним виходом стане кастомна прошивка, розроблена спеціально для вашої моделі і працює на основі Android Oreo.

При перепрошивці за допомогою кастомного рекавері зникають дані з телефону?

Так, такий ризик досить великий, тому крім резервного копіювання рекомендуємо перенести важливу інформацію на Mi-аккаунт або скористатися картою пам’яті.

Чи є на даний момент моделі Xiaomi, що продаються вже з встановленим Андроїд 8?

Так, наприклад: весь модельний ряд Mi 8, Mi A 2, Mi A 2 Lite, Redmi Note 6.


Як бачимо, якщо офіційне оновлення вийшло, то оновити Андроїд до 8 на своєму смартфоні Xiaomi досить просто. Щоб не пропустити довгоочікуване нововведення, стежте за останніми новинами, перевіряйте свою модель в списку, і робота вашого телефону завжди буде на висоті! Виникли питання – пишіть нам в коментарі!

Rating
( No ratings yet )
Єгор Борисов / автор статьи
Головний редактор на єдиному україномовному сайті про Xiaomi (статті та інструкції). Веду YouTube канал Xiaomi F.A.Q. та пишу статті на Mi-FAQ.ru про налаштування будь-яких елементів в телефонах та розумних пристроях.
Mi-FAQ UA
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: