Як перенести ігри та програми на карту пам'яті Xiaomi

Як перенести ігри та програми на карту пам’яті Xiaomi

Останнім часом на світовий ринок виходить все більше смартфонів з великим об’ємом внутрішньою пам’яттю, але питання «Як перенести ігри і програми на карту пам’яті Xiaomi», до цих пір залишається актуальним. Адже причин, про що ми поговоримо нижче, може бути дуже багато.

Відразу відзначимо, що здійснити цю процедуру можна, тільки якщо у телефону є спеціальний слот для SD-карти, або гібридний слот (тобто слот в який можна вставляти або другу сім-карту, або карту пам’яті).

Зовнішня пам’ять (MicroSD) набагато повільніше, ніж запаяна вбудована. Установка програм і різних додатків призводять до явних “тормозів”, що викликає нестабільну роботу пристрою та інші неприємні моменти.

Щоб поліпшити стабільність системи і прикрити “дірки”, починаючи з Android 7 і вище – функцію перенесення даних додатків повністю видалили. Навіть сторонні програми вам не допоможуть.

Це не політика окремих компаній, це непорушне правило, яке ввели розробники Google.

Якщо у вас телефон з Android 6 і нижче – ви зможете перенести додатки. Також, на деяких моделях, навіть на Android 7 під оболонкою MIUI 9 та MIUI 10 є шанс провести перенесення.

Навіщо переносити додатки

 1. Перше – це, звичайно ж, збереження важливих даних після поломки смартфона. Досить часто трапляється, що пристрій більше не підлягає ремонту,і доступ до матеріалів втрачається. Інша справа – карта пам’яті. Після вилучення її з легкістю можна помістити в інший пристрій і вже звідти користуватися необхідною інформацією: фото, відео, документи, ігри.
 2. Відбулися серйозні збоїв роботі операційної системи і потрібно швидко робити резервне копіювання. У підсумку вся внутрішня пам’ять очищається, телефон повертається до заводських налаштувань, відбувається вихід з усіх акаунтів і відключається автозаповнення паролів. Зміни не стосуються тільки SD-карти. Для перестраховки краще витягти її перед перепрошивкою.
 3. Нехватка вільного місця.Кожному геймеру чи програмісту необхідна велика кількість різних додатків на телефоні. В обох випадках без використання флеш-карти просто не обійтися, особливо якщо внутрішня пам’ять менша аніж 16гб.

Перенесення додатків через “налаштування”

Як перенести ігри та програми на карту пам'яті Xiaomi

На жаль, MIUI має істотний недолік – відсутність системного перенесення. Деякі смартфони Xiaomi все ж підтримують цю функцію, але тільки не останні версії. Для перевірки робимо наступне:

 1. Шукаємо на головному екрані значок «Налаштування», заходимо;
 2. Тепер «Додатки»;
 3. Вибираємо необхідну програму, і якщо перенесення таким способом можливе – бачимо іконку «Перенести на SD». У разі відсутності на допомогу приходять спеціальні додатки, про які поговоримо нижче.

Як перенести ігри та програми на карту пам’яті Xiaomi

Нижче ви знайдете 4 способи перенесення ігр та програм на зовнішню карту пам’яті.

Link2SD

Link2SD
Link2SD
Developer: Bulent Akpinar
Price: Free

Досить проста програма, яку без зусиль можна скачати з Google Play і встановити звичайним методом. Тільки для коректної роботи потрібна обов’язкова наявність Root-прав. Бачимо перелік встановлених додатків, натискаємо, наприклад, на потрібну гру, листаємо сторінку вниз і натискаємо «Перенести на SD-карту». Готово. Як бачимо, даний спосіб практично аналогічний системному.

Програма абсолютно безкоштовна, але існує і платна версія, що має розширені функції і працює, відповідно, без набридливої реклами.

Проблема 1: Що робити якщо скрипт монтування не може бути створений

Додаток не може створити скрипт операції і весь процес перенесення обривається на середині. У чому ж проблема? Може бути кілька причин:

 1. Ваш Xiaomi не підтримує необхідний тип файлів.
 2. Права SuperSU не були отримані (описано нижче).
 3. Файлова система не підтримує Ext,форматуємо обидва розділу під
 4. Можливо ви хочете перенести додаток, який система заборонила до переносу (вмонтована системна програма). Відсортуйте список додатків по “Підтримує App2SD”.

Проблема 2: Помилка – Link2sd не зміг отримати права Root

В такому випадку є два виходи з даної проблеми:

 1. Ви неправильно або не повністю поставили Права Суперкористувача на ваш телефон.
 2. Збій в самій програмі. Спробуйте перезавантажити пристрій.

Clean master

Дуже простий варіант, який, на жаль, спрацьовує не завжди і не на всіх моделях. Знову для скачування використовуємо Google Play. Додаток крім перенесення має ще кілька корисних функцій:

 • Очищення пристрою від зайвого сміття і файлів-дублікатів;
 • Видалення фонових завдань з пам’яті;
 • Видалення, переміщення різних ігор, утиліт;
 • Створення бекапу.

На головному екрані програми вибираємо «Менеджер додатків», далі галочками відзначаємо ті, які хочемо перемістити, і внизу активуємо однойменну блакитну кнопку. Зроблено.

Folder Mount (ROOT)

FolderMount [ROOT]
FolderMount [ROOT]
Developer: madmack
Price: Free+

Якісний и робочий додаток з двома мінусами – потрібно виконати безліч маніпуляцій і обов’язкова наявність Рут прав. Зате з ймовірністю майже 100% матеріали вдало перенесуться на флеш-карту. Починаємо:

 1. Після установки утиліти відкриваємо її, потрапляємо на головний екран і бачимо напис «Список пар пустує»;
 2. Рухом вліво викликаємо меню: «Список пар», «Розмір розділу», «Аналізатор додатків». Натискаємо на останній пункт;
 3. Висвічується два вікна «data» і «obb».Одне повинно бути активним
 4. Тепер «Створити пару»,підтверджуємо дію у показаному повідомленні;
 5. Далі з’являється нове вікно під назвою «Параметри папки».Бачимо ім’я файлу, джерело (де знаходиться матеріал в даний момент) і призначення (куди він буде переміщений). Якщо вся зазначена інформація вірна і влаштовує вас – натискаємо на галочку у верхній частині екрану.
 6. При відкритті верхньої шторки можемо бачити, скільки відсотків вже перемістилося;
 7. І остання фінальна дія: після закінчення переміщення повертаємося в початкове вікно Folder Mount, де включаємо повзунок між додатком і переміщеною папкою на SD-карті.

AppMgr III (App 2 SD) – без ROOT

AppMgr III (App 2 SD)
AppMgr III (App 2 SD)
Developer: Sam Lu
Price: Free+

Легка програма, що не займає багато місця на внутрішній пам’яті телефону і зовсім не вимагає особливих технічних знань, умінь і безлічі витраченого часу. Немає необхідності також і в root-права.

Якщо хочете простий і цілком дієвий спосіб – це застосування є найкращим рішенням.

Відразу ж після запуску висвічується повний список наявних додатків. Рухом вправо відкриваємо ліве бічне меню і натискаємо «Перемістити» – «Ок». От і все.

Як перенести кеш гри на карту пам’яті

Xiaomi перенос програм на карту пам'яті

Ви можете перенести всі данні додатків, але не повністю. Справжнє перенесення можна зробити тільки за допомогою програми Folder Mount. Всі інші програми не підтримують цю функцію. Якщо кеш скачується одночасно з основною грою – проблем немає, користуйтеся вищенаведеної утилітою.

Кеш починає завантажуватися після першого запуску гри? Тоді спочатку у вас запитують дозвіл на це, а потім пропонується вибір: завантаження на внутрішню пам’ять або на SD-карту? Відповідно вибираємо другий варіант. І останній метод – самостійно завантажити кеш з Інтернету і власними силами встановити його на флеш-карту.

Вам також будет цікаво: Як правильно заряджати новий телефон Xiaomi

Відео-інструкція

Відповіді на популярні питання

Чи можна при скачуванні програми з Google Play відразу налаштувати установку на сторонню карту?

У більшості випадків така опція відсутня, і з’являється, тільки якщо внутрішня пам’ять повністю заповнена.

Після перепрошивки видалились абсолютно всі дані з карті. Чи можна їх відновити, і чому так взагалі сталося?

Можливо, причиною послужила синхронізації деяких матеріалів, наприклад, з Mi -аккаунтом. Щоб уникнути в подальшому подібних неполадок – виймайте карту перед початком операції. Відновити їх на жаль неможливо.

Програми для перенесення піддаються самому переносу?

Так, оскільки вони є звичайними додатками, але не всі, так як це залежить від конкретної програми і параметрів, передбачених розробником.

Після видалення програми її залишкові дані знову повертаються на внутрішню пам’ять?

Ні, цього не відбувається, якщо процес переміщення завершено успішно.


Як бачимо, звільнити внутрішню пам’ять шляхом перенесення даних на SD-карту цілком реально, і здійснити дану процедуру можна швидко, легко і не витрачаючи при цьому багато часу. Чітко дотримуйтесь наших інструкцій – і все вийде. Виникли питання – пишіть в коментарях!

Rating
( No ratings yet )
Єгор Борисов / автор статьи
Головний редактор на єдиному україномовному сайті про Xiaomi (статті та інструкції). Веду YouTube канал Xiaomi F.A.Q. та пишу статті на Mi-FAQ.ru про налаштування будь-яких елементів в телефонах та розумних пристроях.
Mi-FAQ UA
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: