Як налаштувати мобільний інтернет на Xiaomi

Як налаштувати мобільний інтернет на Xiaomi

Останнім часом популярність мобільного інтернету набагато зросла і навіть обігнала за деякими критеріями мережу Wi-Fi. Переваг безліч: доступ до Всесвітньої павутини абсолютно у всіх місцях, починаючи з вулиці і закінчуючи громадським транспортом, можливість прослуховувати музику, дивитися відео, спілкуватися з друзями без прив’язки до точки доступу безпроводової мережі. Тому багатьох часто цікавить, як налаштувати мобільний інтернет на Xiaomi, адже дана фірма підтримує різні способи.

Стандартний спосіб як ввімкнути мобільний інтернет на Xiaomi

як ввімкнути мобільний інтернет на Xiaomi

Найпростіший метод – це відкрити шторку повідомлень і активувати іконку з інтернетом. Все успішно підключилось? Тоді вам прийде відповідне повідомлення про початок передачі даних. Тут немає нічого складного, але такий спосіб працює не завжди і найчастіше він доступний вже після декількох підключень.

Перш за все, на телефоні повинна бути встановлена sim-карта, підтримуюча мобільний інтернет. Також потрібно пакетний тариф, що дозволяє використовувати певну кількість мегабайтів/гігабайтів. Не забувайте, що при перевищенні зазначеного порога будуть зніматися додаткові кошти з рахунку!

Якщо у вас дві sim-карти, тоді необхідно індивідуально налаштовувати інтернет з однієї картки. Для цього переходимо в «Налаштування» – «Мобільні мережі» і ставимо галочку біля потрібної сімки.

Ручне налаштування мобільного інтернету

Як налаштувати мобільний інтернет на Xiaomi

Найдієвіший спосіб, для якого все ж потрібно уважність, обережність, технічні знання середнього рівня і трохи вільного часу. Починаємо:

 1. Знаходимо на головному екрані «Налаштування», заходимо;
 2. На різних моделях наступний пункт має різні назви: «Бездротові мережі» / «Sim-карти» / «Мобільний інтернет». Принцип скрізь однаковий, так що сміливо вибираємо даний розділ, незалежно від його «імені»;
 3. Обов’язково включаємо доступ до мобільного інтернету;
 4. Шукаємо «Доступ APN» і створюємо з’єднання, вибравши автоматичний режим;
 5. Перезавантажуємо смартфон.

Підключаємо 3G на Xiaomi

Це на даний момент найпоширеніший, швидкий і зручний тип мобільного зв’язку, що піддається зависанням і проблемам в роботі дуже рідко.

Якщо ваш регіон його підтримує, то смартфон автоматично перемикається, і у верхній частині екрану ви можете бачити відповідну іконку.

Але буває, що необхідно ручне підключення. Для цього в «Налаштуваннях» натискаємо на потрібну sim-карту і виставляємо, який режим потрібен: 3G, 4G або 2G (більш старше покоління – слабший інтернет, але 2G витрачає меншу кількість заряду батареї).

Підключаємо 4G (LTE) на Xiaomi

Даний варіант аналогічний попередньому. Якщо якість сигналу добра і таке підключення взагалі є у вашій області – телефон зазвичай підключається сам.

Або можна зробити його кращим в «Налаштуваннях», але навіть це не дає гарантії, адже це ще досить нерозповсюдження мережу. У деяких випадках вона працює навіть слабше, ніж 3G.

Вам також буде цікаво: Як підключити телефон Xiaomi до комп’ютера

Які існують типи мобільного інтернету

 • G – найперша мережу і найслабша, що відрізняється крайньою повільністю. На даний момент майже всюди відсутня. Швидкість: не перевищує 171,2 кбіт / сек.
 • E – можна зустріти ще в багатьох регіонах. Недостатньо швидка, але потужніше попередньої в два рази. Швидкість: 474 кбіт / сек.
 • 3G – знаменита «мережу третього покоління», яка переважає на територіях багатьох країн. Її потужності цілком вистачить для переглядів відео, фільмів і навіть онлайн-трансляцій. Швидкість: 3,6 Мбіт / сек.
 • 3G+ – сильніший аналог стандартного 3G. Недоліків у роботі також не помічено. Швидкість: 8 Мбіт / сек.
 • H+ – дуже відоме підключення (популярно на території України), швидкість гідна: близько 42 Мбіт / сек.
 • 4G (LTE) – бажана багатьма «мережу четвертого покоління». Поки найпотужніша з усіх доступних. Найкраще працює в Японії, де швидкість в теорії може досягати 100 Мбіт / сек. Але при поганому сигналі іноді виявляється навіть слабкіше перерахованих вище.

Дивно, але факт: підключити мобільний інтернет можна навіть за допомогою Bluetooth або при USB-з’єднанні з комп’ютером.

Відео інструкція

Відповіді на популярні питання

Чи може 4G інтернет сам відключитися при поганому сигналі?

Так, це цілком можливо. Бувають випадки, коли при дуже низькому сигналі телефон автоматично перейде на 3G.

Після падіння смартфона на підлогу перестав працювати мобільний інтернет. Що робити?

Причин в такій ситуації кілька. Перше і саме банальне – просто відійшла sim -карта. Зніміть задню кришку (або слот) телефону і правильно вставте її. Друге – цілісність sim-карти порушилася. Тоді необхідна або покупка нової, або допомога сервісного центру.

Можна використовувати мобільний інтернет і Wi-Fi одночасно?

Ні, це виключено операційною системою.


Таким чином, бачимо, що підключити на Xiaomi мобільний інтернет досить легко. Не забувайте, що в разі проблем з тарифним пакетом або самої сім-карти можна звернутися до свого оператора. Доступні і онлайн-консультації, і телефонні, і особисті при відвідуванні сервісного центру. Успіхів!

Rating
( No ratings yet )
Єгор Борисов / автор статьи
Головний редактор на єдиному україномовному сайті про Xiaomi (статті та інструкції). Веду YouTube канал Xiaomi F.A.Q. та пишу статті на Mi-FAQ.ru про налаштування будь-яких елементів в телефонах та розумних пристроях.
Mi-FAQ UA
Comments: 1
 1. Віталій

  Дякую за статтю :idea:

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: