Як розблокувати телефон Xiaomi якщо загубив пароль

Як розблокувати телефон Xiaomi, якщо загубив пароль

Для захисту особистих даних багато користувачів ставлять захисні елементи. Це можуть бути сканери відбитків пальця, розпізнавання обличчя, графічні символи, але найчастіше це стандартні паролі, що складаються з букв і цифр. І саме з таким видом захисту постійно відбуваються проблеми. Забути пароль, а особливо складний, дуже просто. Тому люди цікавляться, як розблокувати телефон Xiaomi, якщо загубив пароль.

Невелика порада від Mi-faq.com.ua: намагайтеся якомога частіше робити бекап, адже трапляються ситуації, коли резервне копіювання – єдиний вихід для збереження даних. Втрата пароля – саме такий випадок.

На щастя, відновити доступ до смартфона можливо з повним збереженням налаштувань і матеріалів. Обговорімо всі доступні методи.

Спосіб 1: якщо забули пароль від самого смартфона

Якщо до телефону доступу не маємо, єдиним виходом для відновлення даних Google або Mi є комп’ютер. Оскільки пароль змінюється автоматично, ввести новий на смартфоні можна буде буквально через хвилину, а значить, і девайс розблокуємо.

Відновлення за допомогою Google-акаунта 

Відновлення пароля за допомогою Google-акаунта

На жаль, стандартний метод відновлення тут не підходить, оскільки SMS з підтвердженням буде приходити саме на заблокований телефон. Та й навіть якщо ви авторизовані на ПК вже довгий час без введення пароля, при спробі змінити його в розділі «Безпека та вхід» потрібно введення старого пароля, тобто, забутого.

Але один метод все ж таки є. Компанія Google передбачала ситуацію, коли пароль забутий і номер телефону неактивний. Для цього переходимо за посиланням «Інструкція по відновленню доступу», її можна знайти в «Довідці» Гугл.

Якомога точніше відповідаємо на кілька поставлених запитань. Наприклад, введіть пароль, який пам’ятаєте тощо. Необхідно також вказати адресу електронної пошти, на яку прийде лист з підтвердженням, що ви точно є власником облікового запису, і вам дозволять змінити пароль без телефону.

Mi-акаунт – через сайт i.mi.com

Тут все трохи простіше, але й варіантів відновлення набагато менше. Єдиний спосіб – відновлення через номер телефону або електронну пошту, прив’язану до акаунта.

 1. Заходимо на офіційний сайт id.mi.com, щоб розблокувати пристрій.
 2. Натискаємо на кнопку «Забув пароль від свого облікового запису».
 3. Тепер підтверджуємо скидання пароля і вводимо прив’язану пошту або номер.
 4. У нашому випадку вбиваємо адресу ел. пошти, натискаємо «Send» і правильно вводимо капчу.
 5. Тепер відкриваємо лист з кодом, вставляємо його в спеціальну графу і натискаємо «Submit». Далі потрапляємо у вікно, де потрібно придумати новий пароль.

Повідомлення не прийшло? Тоді ретельно перевірте папку «Спам», і якщо там його немає, а пройшло вже більше 5 хвилин – повторіть запит на відправку листа.

До електронної пошти ви повинні мати доступ на комп’ютері. Якщо вона знаходиться тільки на телефоні, а ПК під рукою немає, або ж ви не пам’ятаєте дані від неї – нічого не вийде.

У разі, якщо отримати код безпеки ви не можете ні на пошту, ні на смартфон, потрібно звернутися до офіційної служби підтримки Xiaomi. Пишіть листа лише англійською мовою, можете скористатися онлайн-перекладачем.

Звернення розглядається протягом кількох днів, і для успішного вирішення проблеми часто потрібна інформація, яка підтверджує, що обліковий запис, і взагалі пристрій належить вам: фірмова упаковка, чек з покупки, imei телефону. Якщо ж нічого не допомогло, єдиним виходом залишається повне видалення Mi-акаунта.

Спосіб 2: через Recovery TWRP

TWRP вважається найкращим рекавері, яке допомагає набагато «глибше» налаштовувати смартфон, встановлювати кастомні прошивки, та й загалом мати прямий доступ до ядра операційної системи.

На жаль, для роботи цього інструменту майже завжди потрібні root-права або розблокований завантажувач. У вас вже встановлено таке рекавері? Тоді переходимо одразу до роботи з ним.

Видалення файлів, які відповідають за блокування

Досить простий спосіб, який залишає абсолютно всі дані цілими. До того ж, доступ до Інтернету не потрібен, як і комп’ютер.

 1. Відкриваємо Recovery;
 2. У головному меню шукаємо пункт під назвою «Advanced» і «File Manager», який є файловим менеджером;
 3. Переходимо в системні папки, а саме «data»«system» і видаляємо 5 файлів: gesture.key, password.key, locksettings.db, locksettings.db-wal і locksettings.db-shm.
 4. Переходимо в корінь меню і натискаємо «Reboot». Зроблено. При наступному увімкненні смартфона екран блокування більше не буде вас турбувати, і ви вільно зможете користуватися девайсом.

Для видалення використовуємо кнопки «Delete» і «Back», при цьому кожен файл необхідно видаляти окремо. Коли виконали ці нескладні дії, завершуємо операцію за допомогою перезавантаження пристрою.

Повне скидання системи

Не найкращий варіант, адже всі налаштування автоматично повертаються до заводських, а інформація на внутрішній пам’яті безслідно віддаляється. Частково врятувати ситуацію може тільки підключена SD-карта. Але якщо жоден з інших методів не допоміг, це, на жаль, єдиний вихід.

Вимикаємо телефон і переводимо його в режим рекавері стандартним методом: затискаємо кнопки живлення і зменшення/збільшення гучності. Як тільки з’являється логотип, натискаємо на «Recovery». Якщо пункти не перегортаються за допомогою сенсорних жестів, використайте механічні клавіші.

Натискаємо на «wipe data/factory reset», далі підтверджуємо «Yes». Як тільки очищення всіх даних закінчиться, перезавантажте смартфон: «reboot system». Доступ до телефону ви отримаєте без проблем, але свої матеріали, на жаль, втратите.

Спосіб 3: програма Dr.fone toolkit (Android Data Recovery)

Як розблокувати телефон Xiaomi, якщо загубив пароль

Спеціально розроблена програма, яка допомагає знімати практично всі типи екранного блокування. Особисті матеріали не видаляє, але вимагає підключення до Інтернету і доступ до ПК. Як тільки інструмент буде встановлений на комп’ютері, виконуємо кілька нескладних дій:

 1. Відкриваємо Dr.fone і з’єднуємо смартфон з ПК, використовуючи USB-шнур. Якщо програма не бачить підключений девайс, слід перевірити кабель (найкраще використовувати заводський) і роз’єми.
 2. На екрані тиснемо «Розблокування екрана», підтверджуємо.
 3. Знову переводимо телефон в режим рекавері, як і в наведеному вище варіанті. Чекаємо закінчення процесу, в якому завантажуються файли відновлення. Через пару хвилин ви вже отримаєте вільний доступ до пристрою.

Спосіб 4: Знімаємо блокування за допомогою функції «Пошуку телефону»

І останній в нашій статті спосіб, який підходить новачкам і недосвідченим користувачам. На жаль, всі дані теж видаляються, але якщо немає бажання освоювати роботу з TWRP – це один з найкращих варіантів.

Все, що нам знадобиться – це мобільний Інтернет/Wi-Fi та інший, незаблокований телефон або комп’ютер.

 1. Відкриваємо сервіс Find My Device від Google.
 2. Тепер входимо в Гугл-акаунт, який був прив’язаний до смартфона.
 3. Сайт автоматично почне пошук всіх доступних пристроїв, пов’язаних з цим обліковим записом.
 4. Далі обираємо розділ «Стерти дані»«Ок». Смартфон повністю повернеться до заводських налаштувань.

Відео-інструкція

Відповіді на популярні запитання

Чи працює спосіб відновлення доступу до смартфона з використанням Google або Mi-акаунтів на Android 7?

На жаль, на нових версіях операційної системи цей метод недієвий. Екран просто заблокований внаслідок 5 спроб ввести пароль. 

Чи можна при відновленні Mi-акаунта вказати сторонню пошту, чи необхідна саме та, яку я прив’язував?

Приймається тільки прив’язана до акаунта пошта. Так ви даєте гарантію, що профіль Mi належить вам.

Розблокований завантажувач потрібен при повному скиданні системи за допомогою рекавері?

Так, також він потрібен для встановлення кастомного recovery.

Як пароль із символів змінити на відбиток пальця?

Робиться це в «Налаштуваннях»: Безпека – Відбитки.

Як бачимо, розблокувати телефон Xiaomi можна, навіть якщо забули пароль, і на вибір надається декілька варіантів. Одні підійдуть новачкам, інші користувачам, які не бажають втрачати всю важливу інформацію через таку дрібницю, як втрачений пароль.

Якщо виникли якісь серйозні проблеми, ви завжди можете звернутися в службу офіційної підтримки Сяомі. Бажаємо вам успіхів! 

Єгор Борисов / автор статьи
Головний редактор на єдиному україномовному сайті про Xiaomi (статті та інструкції). Веду YouTube канал Xiaomi F.A.Q. та пишу статті на Mi-FAQ.ru про налаштування будь-яких елементів в телефонах та розумних пристроях.
Mi-FAQ UA
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: