Фото та характеристики Xiaomi Mi Band 4

Найближчими тижнями має відбутися довгоочікувана презентація нового фітнес-трекера від Сяомі. Але компанія ніяких офіційних заяв не робила. Зате в мережу злили кілька рендерів, на яких зображений кольоровий Mi Band 4. Які нові функції отримає потенційна новинка – дізнаємося прямо зараз.

NFC, OLED-дисплей, 6 режимів тренування та музика

Найбільш уваги привернув натяк на кольоровий дисплей, а також повністю сенсорна головна кнопка. Нагадаємо, що в попередніх версіях Mi Band це була механічна клавіша.

Також покращиться підтримка музики: користувач зможе переглядати треки на екрані годинника, перегортати їх, налаштовувати порядок відтворення і регулювати гучність. Ще на комп’ютерних фото згадується голосовий фірмовий помічник. Це відмінна ідея, але реалізують її, швидше за все, тільки на території Китаю.

Також щойно стало відомо про те, що Xiaomi Mi Band 4 буде підтримувати 6 нових типів тренувань: плавання, біг та їзда на велосипеді.

З безконтактними платежами нічого нового: є стандартна версія без модуля і преміум з підтримкою NFC. Акумулятор на 135 mAh: заряду повинно вистачати на два-три тижні при помірному використанні.

Ціна новинки не повинна перевищувати 1000 грн. Офіційний анонс відбудеться на початку літа. Вам сподобалися можливі фішки Мі Бенд 4?

Єгор Борисов / автор статьи
Головний редактор на єдиному україномовному сайті про Xiaomi (статті та інструкції). Веду YouTube канал Xiaomi F.A.Q. та пишу статті на Mi-FAQ.ru про налаштування будь-яких елементів в телефонах та розумних пристроях.
Mi-FAQ UA
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: